Skip to main content

Technologia

Nasze główne atuty to:

 • Łącza światłowodowe,
 • łącza symetryczne,
 • prędkość Internetu 900Mb/s,
 • Internet mobilny LTE,
 • technologia radiowa,
 • telewizja światłowodowa i wiele więcej!

Jeśli jesteś, Drogi Kliencie, fanem nowinek technologicznych, prawdopodobnie w tej chwili zdałeś sobie sprawę z tego, jak dobrą ofertę możemy Ci zaproponować.
Wszystkie powyższe parametry to nasze wyróżniki na rynku i na ich niezawodności i jakości chcemy zbudować współpracę z Tobą.

Jeśli jednak słowa te niewiele Ci mówią i nie wiesz dlaczego tak bardzo cieszymy się mogąc Ci o nich mówić, pozwól, że przedstawimy Ci możliwości nieco bardziej obrazowo:

Rozwiązania dla firmy

Możemy zaproponować Ci Internet dla Twojej firmy na symetrycznym łączu aż do 900Mb/s!

Jeśli pracujesz z wykorzystaniem Internetu a Twoja firma prowadzi wideokonferencje, przesyła olbrzymie ilości danych, czy współpracuje zdalnie z innymi podmiotami, niezawodny i szybki Internet staje się nieodzowny.

Naszym wyróżnikiem, oprócz doskonałej prędkości, jest także symetryczne łącze. Oznacza to na przykład, że nie tylko pobranie dokumentacji, która zmieści się na płycie DVD (4,7 GB), zostanie zrealizowane w zawrotnym tempie (ok. minuty!), ale i jej wysłanie na serwer będzie równie szybkie! Dla porównania, standardowe łącza ok 30Mb/s oferowane w popularnych sieciach telekomunikacyjnych, pozwoliłyby pobrać taki dokument w około 18 minut, a jego wysyłanie trwałoby (ze względu na fakt, że oferowane w tych firmach łącza pozwalają na wysyłanie danych z prędkością maksymalnie 8 razy mniejszą niż prędkość pobierania)… ponad 3 godziny!

Wyobraź sobie ile spraw można załatwić w ciągu niecałych 20 minut. A ile w ciągu 3 godzin? A to tylko przykładowe wyliczenia dla jednego pracownika…

Jeśli jesteś często w trasie a potrzebujesz dostępu do Internetu, możesz wykorzystać inne oferowane przez nas rozwiązanie jakim jest Internet mobilny w technologiach HSDPA lub LTE.

W odróżnieniu od wspomnianych wcześniej konkurencyjnych ofert proponujemy Ci aż do 100GB miesięcznego limitu w dzień i dodatkowe 200GB transferu w nocyDo wykorzystania w telefonie, tablecie, na laptopie, w dowolnym miejscu!

Rozwiązania dla domu

Niezależnie od tego, jak rozbudowana jest infrastruktura telekomunikacyjna wokół Twojego domu, możemy zaproponować Ci rozwiązanie, które sprawi, że będziesz mógł, Drogi Kliencie, cieszyć się doskonałym, szybkim i niezawodnym Internetem.

Jesteś podłączony do sieci telekomunikacyjnej? Świetnie się składa! Nasi instalatorzy umówią się na dogodny dla Ciebie termin i zaproponują podłączenie internetu światłowodowego.

Mieszkasz w domu jednorodzinnym, z dala od infrastruktury? Skorzystaj z Internetu radiowego i ciesz się z rozmów z przyjaciółmi, filmów online czy gier!

A wieczorem odpręż się przy telewizji i jednym ze 153 kanałów znajdujących się w naszej ofercie.

Telefoniczna obsługa klienta

+48 791 262 868

Godziny pracy
poniedziałek – piątek 10:00 do 17:00
sobota – nieczynne

Biuro obsługi klienta

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu w Biurze Obsługi Abonenta.

ul. Popiełuszki 13, piętro 3
22-100 Chełm

Godziny pracy
poniedziałek – piątek 10:00 do 17:00
sobota – nieczynne

Dane firmy

Inter Plus sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 30/63
00-116 Warszawa

NIP 525-259-13-97

Formularz kontaktowy

  Biuro obsługi klienta
  791 262 868
  biuro@inter-plus.eu
  Strefa klienta
  Internetowe Biuro Obsługi Klienta
  Polub nasz profil na Facebooku
  fb.com/interpluschelm